Strona główna TRANSPORT Wynajem pojazdów z kierowcą

Wynajem pojazdów z kierowcą

Wynajem pojazdów z kierowcą w Rzymie… OK!

Oferujemy Państwu możliwość rezerwacji szerokiej gamy usług transportu osobowego w obrębie miasta Rzymu i jego okolic oraz przewozów turystycznych na terenie całych Włoch.

Wynajem pojazdów z kierowcą w Rzymie dla TURYSTÓW INDYWIDUALNYCH (max. 8 os.)

samochód-z-kierowca11.jpg
Wynajem pojazdów z kierowcą w Rzymie

Wynajem pojazdów z kierowcą to coś więcej niż zwykłe taxi – to serwis przeznaczony dla bardziej wymagających turystów.
Główne jego cechy:
– transfery są obsługiwane przez licencjonowanych przewoźników włoskich (NCC);
– wszystkie samochody są pojazdami nowej generacji przystosowanymi do przewozu osób i bagaży;
– kierowcy odznaczają się kulturą osobistą, dobrą znajomością miasta oraz przynajmniej podstawową znajomością j. angielskiego.

Ceny bez niespodzianek – zawierają wszystkie opłaty: podatki, bagaż, fotelik dla dziecka oraz – w przeciwności do taxi, które mają stałą cenę tylko przy kursie do ścisłego centrum miasta – dowóz do dowolnego miejsca w obrębie całego Rzymu (Comune di Roma).

Pojazdy

4 os. – Mercedes Classe E lub podobny
6 os. – Mercedes Classe V lub podobny
8 os. – Mercedes Sprinter lub podobny

Formularz rezerwacji transferu

Wynajem pojazdów z kierowcą – dodatkowe informacje

Przyjmujemy rezerwacje nie później niż na 48 godzin przed planowanym transferem.

Jako potwierdzenie rezerwacji wymagamy wpłaty zaliczki 20 euro przez serwis płatności internetowej PAYPAL.
Możliwe jest potwierdzenie rezerwacji przelewem bankowym, ale w tym przypadku przyjmujemy zamówienia nie później niż na 6 dni roboczych przed datą pierwszego transferu.
Po otrzymaniu zaliczki przesyłamy klientowi oficjalny voucher potwierdzający rezerwację z danymi transferu oraz przewoźnika.

Dopłatę za transfer dokonuje się w gotówce bezpośrednio u kierowcy zarezerwowanego pojazdu (np. transfer za 55 euro = 20 euro zaliczki + 35 euro dopłaty w gotówce).

Na żądanie klientów wystawiamy faktury VAT.

TABELA CEN za serwis „dzienny” (07:00/21:00);
serwis nocny (21:01/06:59) + 20%

Transfer z lotniska Ciampino lub Fiumicino do Rzymu (lub odwrotnie) 1-3 os.4-5 os.6-8 os.
ceny w euro55,0070,0090,00
Transfer Rzym/Rzym1-3 os.1-5 os.6-8 os.
ceny w euro50,0055,0075,00
Wycieczka Rzym 1-3 os. 4-5 os. 6-8 os.
4 h170,00190,00230,00
8 h290,00320,00400,00
każda następna godzina32,0035,0038,00
Transfer Rzym/port CIVITAVECCHIA (lub odwrotnie)1-3 os.4-5 os.6-8 os.
ceny w euro170,00200,00220,00
Wycieczka okolice Rzymu (Tivoli, Ostia, Castel Gandolfo) 1-3 os.4-5 os.6-8 os.
4h160,00190,00210,00
8h260,00290,00310,00
Wycieczka Rzym/miasta Włoch/Rzym 1-3 os.4-5 os.6-8 os.
Asyż400,00430,00480,00
Florencja480,00520,00540,00
Florencja, Piza540,00600,00620,00
Monte Cassino400,00430,00480,00
Pompeje, Neapol430,00450,00470,00
Sorrento440,00460,00500,00
San Giovanni Rotondo600,00700,00750,00

 

SERWIS TRANSPORTU TURYSTYCZNEGO DLA GRUP (powyżej 8 pasażerów)

Włoski kodeks drogowy definiuje autobus jako pojazd do przewozu osób, posiadający miejsca siedzące dla przynajmniej 10 osób (9 pasażerów + kierowca).
Wjazd i poruszanie się autobusów w wielu miastach Italii ograniczone jest lokalnymi przepisami, co najczęściej oznacza dodatkowe opłaty za parking i pozwolenia na wjazd do miasta.

Środki transportu
Mikrobusy i autokary GT nowej generacji (przynajmniej EURO 4; wyposażone w klimatyzację, system audio i wideo) zabierające 16, 25, 35, 50, 54, 72 osób.

Dodatkowe opłaty dla autobusów:
– podatek VAT 10%
– opłaty za wjazd do niektórych miast (np. w Rzymie dojazd do hotelu w strefie centralnej ZTL1 = 48 euro)
– dodatek nocny (21.01/06.59) + 20%
– opłaty za parkingi specjalne (np. Terminal Gianicolo obok Watykanu).

Tabela cen (nie zawierają opłat i podatków)

Transfer lotnisko/centrum 16 os. 24 os. 35 os. 50 os.
ceny w euro225,00260,00300,00330,00
Transfer Rzym/Rzym16 os. 24 os. 35 os. 50 os.
ceny w euro150,00190,00210,00240,00
Wycieczka Rzym 16 os. 24 os. 35 os. 50 os.
4 h250,00270,00320,00380,00
8 h370,00400,00420,00450,00
każda następna godzina43,0046,0051,0058,00
Wycieczka okolice Rzymu (Tivoli, Ostia, Castel Gandolfo) 16 os.24 os.35 os.50 os.
4h290,00330,00350,00400,00
8h440,00480,00500,00550,00
Wycieczka Rzym/miasta Włoch/Rzym 16 os.24 os.35 os.50 os.
Fiuggi350,00400,00430,00460,00
Asyż550,00650,00700,00750,00
Asyż, Perugia600,00700,00750,00800,00
Florencja660,00730,00800,00830,00
Florencja, Piza730,00800,00850,00900,00
Monte Cassino550,00650,00700,00750,00
Pompeje, Neapol620,00750,00800,00850,00
Sorrento730,00800,00850,00950,00

 

FORMULARZ REZERWACJI TRANSFERÓW

REZERWACJA TRANSFERÓW
  1. (dane konieczne)
  2. (dane konieczne)
  3. (dane konieczne)
  4. (dane konieczne)
  5. (dane konieczne)
  6. (dane konieczne)
  7. (dane konieczne)
  8. (dane konieczne)
  9. (dane konieczne)
 

48 KOMENTARZE

  1. Właśnie wróciliśmy z urlopu we Włoszech (11.08.17) i mieliśmy przyjemność dwukrotnie korzystać z w/w usługi na trasie CIA/Fregene.
    Kontakt z Panem Jerzym rewelacyjny, kierowcy schludni, kulturalni i pomocni (szczególnie polecamy kierowcę Marco;)), a samochody bardzo komfortowe.
    Po dotarciu kierowca czekał w hali przylotów, dzięki czemu uniknęliśmy stresu poszukiwania transportu po całym terenie lotniska.

  2. Korzystaliśmy z transferu w Rzymie w maju 2017 dwa razy i mogę polecić tę usługę za profesjonalizm i punktualność. Kontakt w czasie zamawiania także bardzo miły…z dodatkowymi pomocnymi informacjami.

  3. Również, 20 i 27 maja, korzystałem z tego transportu (Ciampino-miasto i tydzień później miasto-Ciampino) i też jestem bardzo zadowolony. Nic do zarzucenia, wszystko jak trzeba: punktualność, grzeczni kierowcy, wygodne auta. W trakcie pobytu w Rzymie poprosiłem Pana Jerzego o przesunięcie odjazdu o pół godziny wcześniej i nie było problemu. Dziękuję i pozdrawiam

  4. Profesjonalna usługa. Korzystałam z transferu w kwietniu 2014, w czasie kanonizacji JP II. Transfer sprawny, kierowcy bardzo uprzejmi. Szczerze polecam !!!

  5. Sprawny i komfortowy transfer, bardzo uprzejmy kierowca. Przygotowanie logistyczne wspaniałe. Dziękujemy Panie Jurku. Janusz Radom

  6. Sprawny, komfortowy i profesjonalny transfer oraz przemila obsluga ze strony panow kierowcow. Szczerze wszystkim polecamy! Serdecznie dziekujemy i goraco pozdrawiamy!

  7. Korzystaliśmy 2 tygodnie temu z usługi CAPUT MUNDI.
    W pełni profesjonalna obsługa, kierowca czekał mimo opóźnienia przylotu samolotu. Polecam zwłaszcza tym, którzy udają się do Rzymu po raz pierwszy.

  8. Witam,
    z jednej z wcześniejszych odpowiedzi pana Jurka zrozumiałam, że transport z Rzymu można zamówić do dowolnej miejscowości. Czy mogłabym się dowiedzieć, ile mniej więcej kosztowałby transfer 4 osób z lotniska Ciampino do Florencji i ewentualnie z powrotem)?

  9. 27 marca 2013 r. skorzystałem z transportu Ciampino via hotel w Rzymie i z całą odpowiedzialnością mogę polecić tą usługę transportową… realizowaną szybko, komfortowo, po prostu profesjonalnie 🙂

  10. Korzystałem z pojazdu A.C. CAPUT MUNDI w nocy w celu przejazdu z lotniska FIUMICINO do Domus Castrense. Kierowca czekał w pełni przygotowany na rzymską pogodę (z parasolem), porozumiewał się w języku angielskim dając praktyczne rady. Po przyjeździe do celu nie odjechał tylko pomógł skutecznie powiadomić recepcjonistę z kwatery Domus Castrense, że goście już przyjechali.

  11. Korzystałem z transferu z lotniska Ciampino do hotelu Re di Roma. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, jedynie z mojej strony lekki poślizg (prawie 1h) musiał czekać taksówkarz bo oczywiście Ryanair dał ciała i na bagaże trzeba było tyle czekać 🙁

  12. korzystałem z transferu z lotniska w Rzymie do hoteli w centrum i z powrotem. Usługa załatwiona sprawnie. Kierowcy – z włoskim kolorytem, mówią po angielsku.
    Polecam!

  13. Wróciliśmy z Rzymu wczoraj (22.09). Korzystaliśmy z transferu w obydwie strony. Gorąco polecamy, wszystko szybko i bez jakichkolwiek problemów.
    Pozdrawiam

  14. Witam
    Może to się wyda komuś głupie, ale nigdy nie miałam do czynienia z płatnością prze PAYPALa. Czy po wypełnieniu formularza i wysłaniu go, przychodzą dane do zapłaty?

    • @alicja, otrzymasz automatyczną odp., że Twój mail został wysłany do naszego biura… zapłata przez PAYPAL nie jest specjalnie skomplikowana (istnieje wersja polska) – wymaga jednak użycia karty kredytowej lub środków pieniężnych, które ma się na koncie PAYPAL… założenie konta nie jest konieczne, bo PAYPAL przyjmuje zapłaty kartą kredytową również od klientów nieposiadających u niego konta…

  15. Z Rzymu wróciliśmy w piątek 24 sierpnia. Korzystaliśmy z usług transferowych po przylocie do Rzymu, oraz w drodze powrotnej. Obsługa na najwyższym poziomie. Komfortowo i bez stresu. Było nas czworo + całkiem solidne walizki. Transfer odbywał się wygodnymi w pełni klimatyzowanymi vanami, bez ścisku i duszenia się od trzymanych na kolanach bagaży podręcznych. Kierowca czekał już kilkanaście minut przed godziną zamówionego przejazdu.
    Polecam w 100% :).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here