Strona główna TRANSPORT Wynajem pojazdów z kierowcą

Wynajem pojazdów z kierowcą

Wynajem pojazdów z kierowcą w Rzymie… OK!

Oferujemy Państwu możliwość rezerwacji szerokiej gamy usług transportu osobowego w obrębie miasta Rzymu i jego okolic oraz przewozów turystycznych na terenie całych Włoch.

 

Wynajem pojazdów z kierowcą w Rzymie dla TURYSTÓW INDYWIDUALNYCH (max. 8 os.)

Rzym - wynajem pojazdów z kierowcą
Rzym – wynajem pojazdów z kierowcą

Wynajem pojazdów z kierowcą to coś więcej niż zwykłe taxi – to serwis przeznaczony dla bardziej wymagających turystów.
Główne jego cechy:
– transfery są obsługiwane przez licencjonowanych przewoźników włoskich (NCC);
– wszystkie samochody są pojazdami nowej generacji przystosowanymi do przewozu osób i bagaży;
– kierowcy odznaczają się kulturą osobistą, dobrą znajomością miasta oraz przynajmniej podstawową znajomością j. angielskiego.

Ceny bez niespodzianek – zawierają wszystkie opłaty: podatki, bagaż, fotelik dla dziecka oraz – w przeciwności do taxi, które mają stałą cenę tylko przy kursie do ścisłego centrum miasta – dowóz do dowolnego miejsca w obrębie całego Rzymu (Comune di Roma).

Pojazdy

4 os. – Mercedes Classe E lub podobny
6 os. – Mercedes Classe V lub podobny
8 os. – Mercedes Sprinter lub podobny

Formularz rezerwacji transferu

Wynajem pojazdów z kierowcą – dodatkowe informacje

Przyjmujemy rezerwacje nie później niż na 48 godzin przed planowanym transferem.

Jako potwierdzenie rezerwacji wymagamy wpłaty zaliczki 20 euro przez serwis płatności internetowej PAYPAL.
Możliwe jest potwierdzenie rezerwacji przelewem bankowym, ale w tym przypadku przyjmujemy zamówienia nie później niż na 6 dni roboczych przed datą pierwszego transferu.
Po otrzymaniu zaliczki przesyłamy klientowi oficjalny voucher potwierdzający rezerwację z danymi transferu oraz przewoźnika.

Dopłatę za transfer dokonuje się w gotówce bezpośrednio u kierowcy zarezerwowanego pojazdu (np. transfer za 55 euro = 20 euro zaliczki + 35 euro dopłaty w gotówce).

Na żądanie klientów wystawiamy faktury VAT.

TABELA CEN za serwis “dzienny” (07:00/21:00);
serwis nocny (21:01/06:59) + 20%

Transfer z lotniska Ciampino lub Fiumicino do Rzymu (lub odwrotnie) 1-3 os.4-5 os.6-8 os.
ceny w euro50,0065,0085,00
Transfer Rzym/Rzym1-3 os.1-5 os.6-8 os.
ceny w euro50,0055,0075,00
Wycieczka Rzym 1-3 os. 4-5 os. 6-8 os.
4 h170,00190,00230,00
8 h290,00320,00400,00
każda następna godzina32,0035,0038,00
Transfer Rzym/port CIVITAVECCHIA (lub odwrotnie)1-3 os.4-5 os.6-8 os.
ceny w euro170,00200,00220,00
Wycieczka okolice Rzymu (Tivoli, Ostia, Castel Gandolfo) 1-3 os.4-5 os.6-8 os.
4h160,00190,00210,00
8h260,00290,00310,00
Wycieczka Rzym/miasta Włoch/Rzym 1-3 os.4-5 os.6-8 os.
Asyż400,00430,00480,00
Florencja480,00520,00540,00
Florencja, Piza540,00600,00620,00
Monte Cassino400,00430,00480,00
Pompeje, Neapol430,00450,00470,00
Sorrento440,00460,00500,00
San Giovanni Rotondo600,00700,00750,00

 

SERWIS TRANSPORTU TURYSTYCZNEGO DLA GRUP (powyżej 8 pasażerów)

Włoski kodeks drogowy definiuje autobus jako pojazd do przewozu osób, posiadający miejsca siedzące dla przynajmniej 10 osób (9 pasażerów + kierowca).
Wjazd i poruszanie się autobusów w wielu miastach Italii ograniczone jest lokalnymi przepisami, co najczęściej oznacza dodatkowe opłaty za parking i pozwolenia na wjazd do miasta.

Środki transportu
Mikrobusy i autokary GT nowej generacji (przynajmniej EURO 4; wyposażone w klimatyzację, system audio i wideo) zabierające 16, 25, 35, 50, 54, 72 osób.

Dodatkowe opłaty dla autobusów:
– podatek VAT 10%
– opłaty za wjazd do niektórych miast (np. w Rzymie dojazd do hotelu w strefie centralnej ZTL1 = 48 euro)
– dodatek nocny (21.01/06.59) + 20%
– opłaty za parkingi specjalne (np. Terminal Gianicolo obok Watykanu).

Tabela cen (nie zawierają opłat i podatków)

Transfer lotnisko/centrum 16 os. 24 os. 35 os. 50 os.
ceny w euro225,00260,00300,00330,00
Transfer Rzym/Rzym16 os. 24 os. 35 os. 50 os.
ceny w euro150,00190,00210,00240,00
Wycieczka Rzym 16 os. 24 os. 35 os. 50 os.
4 h250,00270,00320,00380,00
8 h370,00400,00420,00450,00
każda następna godzina43,0046,0051,0058,00
Wycieczka okolice Rzymu (Tivoli, Ostia, Castel Gandolfo) 16 os.24 os.35 os.50 os.
4h290,00330,00350,00400,00
8h440,00480,00500,00550,00
Wycieczka Rzym/miasta Włoch/Rzym 16 os.24 os.35 os.50 os.
Fiuggi350,00400,00430,00460,00
Asyż550,00650,00700,00750,00
Asyż, Perugia600,00700,00750,00800,00
Florencja660,00730,00800,00830,00
Florencja, Piza730,00800,00850,00900,00
Monte Cassino550,00650,00700,00750,00
Pompeje, Neapol620,00750,00800,00850,00
Sorrento730,00800,00850,00950,00

 

FORMULARZ REZERWACJI TRANSFERÓW

 

  • W formacie międzynarodowym, np. +48 600000000
  • Podaj nazwę lotniska lub hotelu lub innego obiektu
  • :
    np. podaj godzinę lądowania samolotu
  • Podaj dane: linia lotnicza, numer lotu, miejscowość wylotu
  • np. nazwa i adres hotelu w Rzymie
  • Ilość osób łącznie z dziećmi
  • Transfer powrotny: dzień - godzina - dokąd
  • Zaznacz, że nie jesteś maszyną rozsyłającą spam!