Wynajem pojazdów z kierowcą

Wynajem pojazdów z kierowcą

Wynajem pojazdów z kierowcą w Rzymie… OK!

Oferujemy Państwu możliwość rezerwacji szerokiej gamy usług transportu osobowego w obrębie miasta Rzymu i jego okolic oraz przewozów turystycznych na terenie całych Włoch.

Wynajem pojazdów z kierowcą w Rzymie dla TURYSTÓW INDYWIDUALNYCH (max. 8 os.)

samochód-z-kierowca11.jpg
Wynajem pojazdów z kierowcą w Rzymie

Wynajem pojazdów z kierowcą to coś więcej niż zwykłe taxi – to serwis przeznaczony dla bardziej wymagających turystów.
Główne jego cechy:
– transfery są obsługiwane przez licencjonowanych przewoźników włoskich (NCC);
– wszystkie samochody są pojazdami nowej generacji przystosowanymi do przewozu osób i bagaży;
– kierowcy odznaczają się kulturą osobistą, dobrą znajomością miasta oraz przynajmniej podstawową znajomością j. angielskiego.

Ceny bez niespodzianek – zawierają wszystkie opłaty: podatki, bagaż, fotelik dla dziecka oraz – w przeciwności do taxi, które mają stałą cenę tylko przy kursie do ścisłego centrum miasta – dowóz do dowolnego miejsca w obrębie całego Rzymu (Comune di Roma).

Pojazdy

4 os. – Mercedes Classe E lub podobny
6 os. – Mercedes Classe V lub podobny
8 os. – Mercedes Sprinter lub podobny

Formularz rezerwacji transferu

Wynajem pojazdów z kierowcą – dodatkowe informacje

Przyjmujemy rezerwacje nie później niż na 48 godzin przed planowanym transferem.

Jako potwierdzenie rezerwacji wymagamy wpłaty zaliczki 20 euro przez serwis płatności internetowej PAYPAL.
Możliwe jest potwierdzenie rezerwacji przelewem bankowym, ale w tym przypadku przyjmujemy zamówienia nie później niż na 6 dni roboczych przed datą pierwszego transferu.
Po otrzymaniu zaliczki przesyłamy klientowi oficjalny voucher potwierdzający rezerwację z danymi transferu oraz przewoźnika.

Dopłatę za transfer dokonuje się w gotówce bezpośrednio u kierowcy zarezerwowanego pojazdu (np. transfer za 55 euro = 20 euro zaliczki + 35 euro dopłaty w gotówce).

Na żądanie klientów wystawiamy faktury VAT.

TABELA CEN za serwis „dzienny” (07:00/21:00);
serwis nocny (21:01/06:59) + 20%

Transfer z lotniska Ciampino lub Fiumicino do Rzymu (lub odwrotnie) 1-3 os.4-5 os.6-8 os.
ceny w euro55,0070,0090,00
Transfer Rzym/Rzym1-3 os.1-5 os.6-8 os.
ceny w euro50,0055,0075,00
Wycieczka Rzym 1-3 os. 4-5 os. 6-8 os.
4 h170,00190,00230,00
8 h290,00320,00400,00
każda następna godzina32,0035,0038,00
Transfer Rzym/port CIVITAVECCHIA (lub odwrotnie)1-3 os.4-5 os.6-8 os.
ceny w euro170,00200,00220,00
Wycieczka okolice Rzymu (Tivoli, Ostia, Castel Gandolfo) 1-3 os.4-5 os.6-8 os.
4h160,00190,00210,00
8h260,00290,00310,00
Wycieczka Rzym/miasta Włoch/Rzym 1-3 os.4-5 os.6-8 os.
Asyż400,00430,00480,00
Florencja480,00520,00540,00
Florencja, Piza540,00600,00620,00
Monte Cassino400,00430,00480,00
Pompeje, Neapol430,00450,00470,00
Sorrento440,00460,00500,00
San Giovanni Rotondo600,00700,00750,00

 

SERWIS TRANSPORTU TURYSTYCZNEGO DLA GRUP (powyżej 8 pasażerów)

Włoski kodeks drogowy definiuje autobus jako pojazd do przewozu osób, posiadający miejsca siedzące dla przynajmniej 10 osób (9 pasażerów + kierowca).
Wjazd i poruszanie się autobusów w wielu miastach Italii ograniczone jest lokalnymi przepisami, co najczęściej oznacza dodatkowe opłaty za parking i pozwolenia na wjazd do miasta.

Środki transportu
Mikrobusy i autokary GT nowej generacji (przynajmniej EURO 4; wyposażone w klimatyzację, system audio i wideo) zabierające 16, 25, 35, 50, 54, 72 osób.

Dodatkowe opłaty dla autobusów:
– podatek VAT 10%
– opłaty za wjazd do niektórych miast (np. w Rzymie dojazd do hotelu w strefie centralnej ZTL1 = 48 euro)
– dodatek nocny (21.01/06.59) + 20%
– opłaty za parkingi specjalne (np. Terminal Gianicolo obok Watykanu).

Tabela cen (nie zawierają opłat i podatków)

Transfer lotnisko/centrum 16 os. 24 os. 35 os. 50 os.
ceny w euro225,00260,00300,00330,00
Transfer Rzym/Rzym16 os. 24 os. 35 os. 50 os.
ceny w euro150,00190,00210,00240,00
Wycieczka Rzym 16 os. 24 os. 35 os. 50 os.
4 h250,00270,00320,00380,00
8 h370,00400,00420,00450,00
każda następna godzina43,0046,0051,0058,00
Wycieczka okolice Rzymu (Tivoli, Ostia, Castel Gandolfo) 16 os.24 os.35 os.50 os.
4h290,00330,00350,00400,00
8h440,00480,00500,00550,00
Wycieczka Rzym/miasta Włoch/Rzym 16 os.24 os.35 os.50 os.
Fiuggi350,00400,00430,00460,00
Asyż550,00650,00700,00750,00
Asyż, Perugia600,00700,00750,00800,00
Florencja660,00730,00800,00830,00
Florencja, Piza730,00800,00850,00900,00
Monte Cassino550,00650,00700,00750,00
Pompeje, Neapol620,00750,00800,00850,00
Sorrento730,00800,00850,00950,00

 

FORMULARZ REZERWACJI TRANSFERÓW

REZERWACJA TRANSFERÓW
  1. (konieczne)
  2. (konieczne)
  3. (konieczne)
  4. (konieczne)
  5. (konieczne)
  6. (konieczne)
  7. (konieczne)
  8. (konieczne)
  9. (konieczne)
 

47 KOMENTARZE

  1. Korzystałem z tej usługi 2 tygodnie temu podczas przyjazdu do Rzymu. Trasa w FCO w okolice Watykanu i potem odwrotnie. Generalnie fachowa usługa zgodna z opisem na stronie. Mogę polecić, dobra opcja w stosunku do taxi.

  2. polecam usługę transferu, korzystałam z niej dwukrotnie podczas
    pobytu w Rzymie w maju 2010, kierowcy ze znajomością języka
    angielskiego, punktualni i sympatyczni
    przy okazji dziękuję Panu Jurkowi- szefowi witryny Rzym.it
    po prostu za to że jest, pozdrawiam serdecznie Wszystkich użytkowników witryny i życzę udanych spotkań z Rzymem,
    – moje było kolejne i bardzo udane… na pewno nie ostatnie.

  3. Ja także polecam usługę transferu , profesjonalna !!!!!!!!!!!
    Jeśli jeszcze raz się wybiorę do Rzymu na pewno zamówię transfer .
    Dziękuję wszystkim zangażowanym.
    Pozdrawiam
    Ziółkowski

  4. Witam i serdecznie pozdrawiam!
    Korzystałem z usług transportu czyli wynajmu samochodu z kierowca dwa lata temu oraz już dwa razy w tym. Za każdym razem byłem bardzo zadowolony! Koszty usługi nie są droższe od zwykłej taksówki, którą też jeździłem a komfort jest o wiele większy! Wielkie uznanie oraz podziękowanie dla Pana Jerzego Sawko, który zawsze jest chętny do pomocy nawet w tedy kiedy człowiek znajduje się we Włoszech a potrzebuje pomocy. Jestem z natury bardzo wrażliwy na wygodę, cenę, i usług z jakich korzystam ale w tej sytuacji mogę śmiało zaproponować tego typu usługę. Już niebawem ponownie się wybieram się do Rzymu i na pewno z korzystam z takiej formy dojazdu lotnisko-hotel, hotel – lotnisko.
    Piotr

  5. Witam

    SUPER SUPER I JESZCZE RAZ SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Pełen profesjonalizm, miła obsługa, jestem bardzo zadowolony .

    Polecam wszystkim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Basia i Jacek

  6. Kierowca czekal na nas na lotnisku z wielka kartka na ktorej widnialo nasze nazwisko przewiozl nas sprawnie super mercedesem po drodze pokazujac Koloseum pod sam Hotel. Bardzo uprzejmy dobrze ubrany i pachnacy swiezoscia. Wczesniejsza wspolpraca z szefem biura znakomita. To czlowiek bardzo konkretny i profesjonaly.
    Serdecznie polecam uslugi tego biura.

  7. Korzystałem z przejazdu w lipcu 2009r świetny kontakt z biurem, taxi z kierowcą super profesjonalnie punktualność , transfer marzenie. Na FCO lądowanie mieliśmy przed 22 a pół godziny później byliśmy w mieście! Dziękuję i pozdrawiam Pana Jurka oraz całą obsługę.

  8. Dziękuję za umozliwienie mi skorzystania z tego transferu . Korzystalismy z niego dwukrotnie ( przyjazd i wyjazd) Obaj kierowcy znali angielski a jeden z nich nawet francuski . Przyjeżdzali punktualnie.
    dziękuję

  9. Korzystaliśmy z usługi transferu dwukrotnie. Polecamy. Wszystko bez problemów, wysoka kultura kierowców, samochody najwyższej klasy. Po naszym przylocie kierowca z naszym nazwiskiem czekał już przy wyjściu na lotnisku. Jak będziemy ponownie w Rzymie na pewno ponownie skorzystamy z usług tej firmy. Gorąco polecamy i pozdrawiamy.

  10. Korzystałem z transportu w maju 2011 r. Kierowca czekał na lotnisku z kartką z nazwiskiem – przewiózł grupę 8 osób do 2 hoteli bez kłopotów. Zamówiliśmy także transport powrotny na Fiumicino i 15 minut przed czasem kierowca (ten sam) był pod hotelem – transport na lotnisko bez uwag. Jedyną uwagę dla korzystających z serwisu mogę mieć taką : z lotniska warto mieć transport bo dojazd z niego wychodzi dla grupy 4 osobowej praktycznie korzystnie. Jednak jazda powrotna na lotnisko z hotelu może okazać się tańsza dla grupy ponieważ taksówka zamawiana przez hotel kosztuje na dzisiaj 40 Euro – każdy musi skalkulować sam co mu się opłaca. Różnica wynika z tego, że zamówienie taxi na lotnisko to jego czekanie na klienta i niepewność czy przyjedzie natomiast branie taxi z lotniska to już loteria i jako stojący pod murem (pociąg 11 euro) możemy się trochę nadenerwować zanim odjedziemy po męczącym locie do Rzymu.
    Pozdrawiam pana Jurka – firma jak i strona www godna polecenia.

  11. Korzystałam z transportu w kwietniu /maju 2011 r. Bardzo miły kierowca, ubrany w garnitur, czekał na lotnisku z kartką z nazwiskiem. Samolot przyleciał o czasie, ale mieliśmy problem z odbiorem bagażu – bardzo długo czekaliśmy na pojawienie się walizki na taśmie. Wyszłam więc pełna obaw i tłumaczę, w czym problem. A pan na to z uśmiechem, że nic nie szkodzi i że Włosi mają lunch time i to się zdarza. Uspokajał mnie, że to nic takiego. Bardzo pozytywnie to odebrałam. Potem sprawnie przewiózł grupę 5 do hotelu.
    Zamówilłam także transport powrotny na Fiumicino. A potem jeszcze prosiłam o skomplikowaną akcję odbioru częściowego, aby kierowca odebrał mnie z 6 walizkami spod hotelu, a potem podjechał w pobliże Watykanu, by zabrać resztę grupy, która bardzo chciała być na audiencji papieskiej. Pan Jerzy ustalił to i zapewnił, że nie będzie poroblemu. I rzeczywiście nie było. Kierowca trochę się spóżnił. Zadzwoniłam na nr Pana Jerzego – uspokoił mnie, że kierowca w drodze (czyli w razie czego można się dodzwonić), a kierowca był po 5-ciu minutach. Tym razem był to kierowca mówiący tylko po włosku, ale pełen zapału dogadał się ze mną na migi, podjechał gdzie było trzeba i dzięki temu w komplecie dotarliśmy przed czasem na na lotnisko, a jeszcze zainteresowani byli na audiencji. Jestem zadowolona.
    Bardzo gorąco pozdrawiam pana Jerzego.
    Polecam te usługi wszystkim wahającym się.

  12. Korzystaliśmy z transferów w minionym tygodniu. Wszelkie formalności – bez problemu. Kierowcy bardzo sympatyczni, eleganccy, kulturalni 🙂 Przy kolejnych wizytach w Rzymie na pewno będe korzstała z tej usługi i będę ją polecała moim znajomym 🙂

    Pozdrowienia dla polskiej i włoskiej załogi firmy 😉

  13. Polecamy, solidna firma. Korzystaliśmy z transferu na lotnisko w ubiegłym tygodniu. Rezerwacja i wszystkie formalności drogą mailową szybko i sprawnie. Pełen komfort, samochód dla czterech osób z bagażami – duży wygodny van. Kierowca punktualny, bardzo sympatyczny i kulturalny. Przejazd wczesnie rano z Navony na FCO trwał ok. 30 minut.
    Pozdrawiamy Pan Jerzego i dziękujemy za prowadzenie wspaniałej strony rzym.it, która jest skarbnicą wiedzy dla turystów udających się do Rzymu pierwszy raz.

  14. Witam wszystkich podróżujących do Rzymu i poszukujacych alternatywnych środków transportu. Kilka dni temu korzystałam z usługi transferu. Rewelacja, polecam z czystym sumieniem. Kontakt profesjonalny, transport bardzo dobry. Komunikacja meilowa bardzo sprawna bez niespodzianek. Polecam jak najbardziej.
    Agnieszka

  15. Szczerze polecam, transfer z lotniska Fiumicino praktycznie na sam plac Św.Piotra w 30 min komfortowym busem. Pięć osób za 70 euro – pociągiem Leonardo i metrem wyszłoby 75 euro. Z powrotem, z audiencji generalnej wprost spod bramy auli na lotnisko, bez stresu o godzinę odlotu – komunikacją miejską nie zdążylibyśmy na odprawę. Pełen profesjonalizm. Panu Jurkowi bardzo dziękuję za cierpliwość.

  16. Skorzystaliśmy z transportu w kwietniu 2012 r.
    Z rezerwacją transportu nie było żadnego problemu – potwierdzenie na drugi dzień.
    Kierowca ubrany w garnitur przyjechał po nas mercedesem 5 min przed czasem (pomógł zabrać bagaże).
    Co prawda nie potrafił rozmawiać po angielsku, ale nie stanowiło to problemu, gdyż wiedział dokładnie gdzie ma jechać.
    Wyjechaliśmy z hotelu o ósmej rano i po czterdziestu minutach byliśmy na lotnisku Ciampino.
    Po drodze byliśmy częstowani cukierkami 🙂
    Może nie jest to najtańszy środek transportu, ale wszystkim ceniącym sobie punktualność i profesjonalizm ZDECYDOWANIE POLECAM !!!

  17. Idealne rozwiazanie dla wszystkich, ktorzy nie moga lub nie chca ciagnac walizek od oddalonej komunikacji a takze dla tych, ktorzy szanuja swoj czas. Kosztowo – przy 3 osobach wlasciwe wychodzi na jedno jak w przypadku podrozowania pociagiem Leonardo z Fiumicino na Termini.

    Super standard, szwajcarska punktualnosc i wloska elegancja 🙂 Pomimo tego, ze nasz samolot z Polski spoznil sie tylko… 2 godziny 🙁

    Panie Jerzy – jeszcze raz podziekowania i gratulacje za swietna usluge 🙂

  18. Na przełomie kwietnia i maja 2012r korzystaliśmy z usługi transferu z lotniska FCO do centrum Rzymu, a następnie relacji powrotnej.
    Profesjonalna organizacja przez Pana Jerzego pozwoliła nam na bezstresowe opuszczenie lotniska. Kierowca oczekiwał pomimo opóźnienia samolotu, po czym dowiózł nas komfortowym busem we wskazany podczas rezerwacji adres. Przed powrotem także oczekiwał – tym razem w hotelu już przed wyznaczoną godziną odjazdu. W związku z bardzo dobrą znajomością topografii miasta kierowca pomimo korków płynnie poruszał się po mieście.
    Gorąco polecam ten sposób transportu, który jest zdecydowanie pewniejszy niż korzystanie z miejskich taxi, przy tym bardziej komfortowy i w mojej ocenie tańszy niż taksówka dla 5 osób i tej ilości bagaży jaką posiadaliśmy.

  19. Skorzystałem z serwisu podczas pobytu w Rzymie z żoną w dniach 6-10.06.12.
    Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu z jakim realizowana jest usluga – Bravi !!!
    Polecam ten serwis jako alternatywę wobec taxi i pociagu Fiu-Termini, w tym drugim przypadku zwłaszcza wtedy, gdy hotel nie znajduje sie w pobliżu Stazione Termini.
    12.06.12

  20. 7 Czerwca 2012 Grupa Intercoiffure Polska korzystała z transportu z FCO do Rzymu. Firma pewna uczciwa i słowna, kierowca czekał na T1 według umowy, z samolotu wysiadaliśmy niestety na T3,kierowca beż żadnych problemów przyjechał na T3. Powrót według umowy kierowca miał być o 7:00 był już o 6:40 wszystko o czasie bez nerwów za uczciwe pieniądze. Polecam wszystkim!

  21. Z Rzymu wróciliśmy w piątek 24 sierpnia. Korzystaliśmy z usług transferowych po przylocie do Rzymu, oraz w drodze powrotnej. Obsługa na najwyższym poziomie. Komfortowo i bez stresu. Było nas czworo + całkiem solidne walizki. Transfer odbywał się wygodnymi w pełni klimatyzowanymi vanami, bez ścisku i duszenia się od trzymanych na kolanach bagaży podręcznych. Kierowca czekał już kilkanaście minut przed godziną zamówionego przejazdu.
    Polecam w 100% :).

    • @alicja, otrzymasz automatyczną odp., że Twój mail został wysłany do naszego biura… zapłata przez PAYPAL nie jest specjalnie skomplikowana (istnieje wersja polska) – wymaga jednak użycia karty kredytowej lub środków pieniężnych, które ma się na koncie PAYPAL… założenie konta nie jest konieczne, bo PAYPAL przyjmuje zapłaty kartą kredytową również od klientów nieposiadających u niego konta…

  22. Korzystałem z transferu z lotniska Ciampino do hotelu Re di Roma. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, jedynie z mojej strony lekki poślizg (prawie 1h) musiał czekać taksówkarz bo oczywiście Ryanair dał ciała i na bagaże trzeba było tyle czekać 🙁

  23. Korzystałem z pojazdu A.C. CAPUT MUNDI w nocy w celu przejazdu z lotniska FIUMICINO do Domus Castrense. Kierowca czekał w pełni przygotowany na rzymską pogodę (z parasolem), porozumiewał się w języku angielskim dając praktyczne rady. Po przyjeździe do celu nie odjechał tylko pomógł skutecznie powiadomić recepcjonistę z kwatery Domus Castrense, że goście już przyjechali.

  24. 27 marca 2013 r. skorzystałem z transportu Ciampino via hotel w Rzymie i z całą odpowiedzialnością mogę polecić tą usługę transportową… realizowaną szybko, komfortowo, po prostu profesjonalnie 🙂

  25. Witam,
    z jednej z wcześniejszych odpowiedzi pana Jurka zrozumiałam, że transport z Rzymu można zamówić do dowolnej miejscowości. Czy mogłabym się dowiedzieć, ile mniej więcej kosztowałby transfer 4 osób z lotniska Ciampino do Florencji i ewentualnie z powrotem)?

  26. Dzień dobry! Chciałabym zamówić transport dla jednej osoby od razu z opcją powrotną (powrót po miesiącu). Rozumiem, że w takim razie powinnam zaznaczyć w formularzu opcję transferu powrotnego? Jak wygląda wtedy płatność – czy z karty pobierana jest od razu opłata za transfer powrotny? Będę niezmiernie wdzięczna za odpowiedź!